Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w wyniku wygranego przetargu zaczynamy od września 2021 żywienie Państwa dzieci.

Oferujemy diety standardowe, eliminacyjne (np. bezmleczne, bezglutenowe, bezcukrowe), wyznaniowe, niskokaloryczne i wiele innych.

Jeśli Państwa dziecko ma korzystać z diety, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Jolantą Chłopecką 601-315-489 i uzgodnienie szczegółów.

Więcej informacji o nas, kim jesteśmy, jaką mamy wiedzę i umiejętności, jaka jest nasza filozofia pracy itp. znajdziecie Państwo na naszej stronie www.liniapromocja.pl

Zachęcamy do lektury w wolnej chwili.

Poniżej istotne informacje na temat systemu opłacania i zamawiania posiłków.

Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji i zapoznania się z aplikacją. W pierwszych dniach września w szkole dzieje się dużo innych rzeczy, warto więc wcześniej załatwić sprawę żywienia.

Od 01.09.2021 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków aplikację „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

• w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
        • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
        • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
        • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 9:00.

Informację na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres, jak również pełne jadłospisy znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji

Aby wybrane przez Państwa zamówienie zostało potwierdzone należy je najpierw opłacić w całości w aplikacji. Posiłki wybrane, ale nie opłacone nie zostaną zamówione.

Osoby odbierające otrzymają specjalny breloczek służący do identyfikacji przy odbieraniu posiłku. Za breloczek pobrana zostanie kaucja zwrotna 5 zł z konta użytkownika, która zostanie zwrócona po uprzednim zwróceniu breloczka. W przypadku zagubienia i konieczności wydania nowego oraz skonfigurowania systemu, zostanie pobrana opłata 10 zł

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Jola i Robert Chłopeccy

LINIA Promocja Zdrowego Stylu Życia