Zajęcia pozalekcyjne rozwijające uzdolnienia i zainteresowania
w Szkole Podstawowej nr 350
organizowane w roku szkolnym 2023/2024L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
adresaci
termin
sala
Bibliotekarze
Bibliomaniak- wolontariat w bibliotece
Uczniowie
klas 4-8
W godzinach pracy biblioteki, po uzgodnieniu
biblioteka
Biniewska-Weremczuk Agnieszka
Koło matematyczne dla uczniów zdolnych - olimpijskie
Uczniowie
klas 6-7
Czwartek
6 lekcja
oraz
Piątek
18-18.45
on- line
254
Busiło Małgorzata
SKS – mini gry sportowe, dwa ognie, lekkoatletyka
Uczniowie
klas 4-5
Wtorek
14.45-16.15
SG
Dolata Mateusz
Zajęcia rozwijające kompetencje polonistyczne
Uczniowie klas
5c,d, 6c,d
oraz pozostali chętni
Czwartek
1 lekcja (5c/d)
Piątek
1 lekcja (6c/d)
243
Hilla Lucyna
Warsztaty matematyczne
Uczniowie
klas 6 oraz 7c
Czwartek
7 lekcja
254
s. Kania Maria
Koło biblijne
Wszyscy zainteresowani
Czwartek
7 lekcja
013
Kiliś Mateusz
SKS – piłka nożna
Uczniowie
klas 4-8
Wtorek
14.45-16.15
SG
Krawczyk-Zagrodzka Anna
Zajęcia wokalne – chór szkolny
Wszyscy zainteresowani
Czwartek
6 lekcja
133
Łyczek-Świderska Małgorzata
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego
Uczniowie
klasy 8c
Czwartek
8 lekcja
243
Łyczek-Świderska Małgorzata
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego
Uczniowie
klasy 8d
Czwartek
7 lekcja
243
Malinowska Magdalena
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Uczniowie klas 6-7
wtorek
8 lekcja
246
Malinowska Magdalena
Warsztaty matematyczne
Uczniowie
klas 7b,d, 6c,d
Środa
9 lekcja
(co dwa tygodnie)
246
Michalak Magdalena
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Uczniowie
klasy 8e
Piątek
7 lekcja
221
Michalak Magdalena
Koło matematyczne dla uczniów zdolnych
Uczniowie
klas 4-5
Poniedziałek
7.15-8.00
221
Mierzwińska Agnieszka
Zajęcia kulinarne w oparciu o literaturę biblioteczną
Uczniowie klas 4-8
Piątek
7 lekcja
(raz w miesiącu)
06
Olejnik Monika
Zajęcia praktyczno-techniczne ZPT-y
Uczniowie klas 4
Wtorek
7,8 lekcja
(co dwa tygodnie)
238
Orlińska Anna
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Uczniowie
klas 4-5
Piątek
8 lekcja
115
Osiak Małgorzata
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego
Uczniowie
klasy 8e
Czwartek
7 lekcja
242
Ośko Magdalena
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Uczniowie
klasy 8b
Wtorek
1 lekcyjna
212
Ośko Magdalena
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty dla cudzoziemców
Uczniowie klas 8 (cudzoziemcy)
Środa
8 lekcja
254
Rak Agata
Koło plastyczne
ART-Inspiracje
Wszyscy zainteresowani
Środa
7 lekcja
203
Rzępała Joanna
Kuferek wartości
Wszyscy zainteresowani
Wtorek
8 lekcja
06
Rzępała Joanna
wolontariat
Wszyscy zainteresowani
Termin uzgadniany na bieżąco
06
Słoń Jarosław
SKS – tenis stołowy, gry zespołowe
Uczniowie
klas 4-8
Środa
14.45-16.15
SG
Soból-Kaluga Izabela / Turska Monika
Koło dziennikarskie
Wszyscy zainteresowani
Poniedziałek
8 lekcja
(co dwa tygodnie)
227
Soból-Kaluga Izabela
Mediacje szkolne
Wszyscy zainteresowani
Poniedziałek
9 lekcja
227
Soból-Kaluga Izabela
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego
Uczniowie
klasy 8a
Poniedziałek
7 lekcja
227
Soból-Kaluga Izabela
Zajęcia rozwijające kompetencje polonistyczne
Uczniowie klas
6b, 8a
oraz pozostali chętni
czwartek
1 lekcja (6b)
wtorek
8 lekcja (8a)
227
Stańczak Włodzimierz
Koło strzeleckie
Wszyscy zainteresowani
Raz w miesiącu, po uzgodnieniu terminu na strzelnicy
---
Śmieszchalska Barbara
Pogotowie historyczne
Uczniowie klas 4-8
Poniedziałek
7.10-7.55
225
Tupalska Małgorzata
Trzy kwadranse dla historii
Termin uzgadniany na bieżąco 4-8
Poniedziałek
7.10 - 7.55
(co dwa tygodnie)
112
Tupalska Małgorzata
Koło wolontariatu
Wszyscy zainteresowani
Termin uzgadniany na bieżąco
217
Turska Monika
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z j. polskiego
Uczniowie
klasy 8b
Środa
1 lekcja
210
Turska Monika
Zajęcia rozwijające kompetencje polonistyczne
Wszyscy zainteresowani
Piątek
7,8 lekcja
210
Turska Monika / Izabela Soból-Kaluga / Hass Damian/Małgorzata Leśny/Magdalena Komorowska
Koło samorządu uczniowskiego
Wszyscy zainteresowani
Poniedziałek
8 lekcja
(co dwa tygodnie)
227
Tyde Marek
Koło polonistyczne
Wszyscy zainteresowani
Poniedziałek
1 lekcja
238
Urbanowska Grażyna
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Uczniowie
klasy 8d
Piątek
7 lekcja
254
Warzocha Anna
Koło informatyczne
Uczniowie
klas 7
Czwartek
6,7 lekcja
323
Zienkiewicz-Sasin Bogusława
Pogotowie historyczne
Uczniowie
klas 4-8
Czwartek
7.10-7.55
111
Żebrowska Aleksandra
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Uczniowie
klasy 8a
Poniedziałek
6 lekcja
221
Żebrowska Aleksandra
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki
Uczniowie
klasy 8c
Poniedziałek
7 lekcja
221
Zajecia_pozalekcyjne_2023-2024.docx
Zajecia_pozalekcyjne_2023-2024.pdf